Ողբերգական ավտովթար՝ Գեղարքունիքի մարզում․ բախվել են «ԳԱԶ 3110»-ը և «Volkswagen»-ը․ վերջինը կոտրել է բետոնե սյուները, երկաթե արգելապատնեշները ու կողաշրջվել․ կա 1 զոհ, 4 վիրավոր․ ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ
Խոշոր ավտովթար՝ Երևանում. Ազատության պողոտայում բախվել են «Mazda 6»-ն ու «Nissan Pathfinder»-ը. վերջինն էլ մխրճվել է նախկին հայ մամուլի կրպակի մեջ՝ այն վերածելով ջարդոնի. շտապօգնությունը տեղում 1 հոգու բուժօգնություն է ցուցաբերել. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈւԹ
Հաղթանակ թաղամասում, որը հայտնի է «4-րդ գյուղ» անվամբ, հասունանում է բողոքի ալիք. 15 հազարից ավելի բնակիչներ սպառնում են Ատոմ Պողոսյանի օրինակով նոկաուտի ենթարկել Երևանի քաղաքապետարանին և թաղապետարանին՝ ասելով՝ դուք քամի դուրս եկաք. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ,ՏԵՍԱՆՅՈւԹ
Խոշոր ու շղթայական ավտովթար՝ Երևանում․ «Hyundai Sonata»-ն՝ ավտոմեքենաների ջարդի հեղինակ․ բախվել է «Mercedes»-ին, «Kia»-ին, «Dodge»-ին, ապա կոտրել բակում տեղադրված աղբամանը․ կա վիրավոր․ ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ
Արտառոց դեպք՝ Երևանում․ 37-ամյա տղամարդը նայելով հարսանիքի տեսանյութը նկատել է, որ իր կինը ձեռքը դրել է իրեն շնորհավորելու համար մոտեցած տղամարդու ուսին․ նա փորձել է հանդիպել այդ տղամարդու հետ
Ավտովթար` Կոտայքի մարզում. Սևան-Երևան ավտոճանապարհին 28-ամյա վարորդը «Tesla»-ով դուրս է եկել ճանապարհի երթևեկելի գոտուց, բախվել երկաթե արգելապատնեշներին, բետոնե հենասյուներին և հայտնվել ձորում. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ
Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանի հանձնարարականով Մյասնիկյան պողոտայում արտակարգ իրավիճակը կարծես թե հանգուցալուծվեց. ամեն պահի թափվող ապառաժ ժայռաբեկորներն ու քարերը հատուկ փրկարարները հեռացրեցին. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈւԹ