Ողբերգական ավտովթար՝ Գեղարքունիքի մարզում․ բախվել են «ԳԱԶ 3110»-ը և «Volkswagen»-ը․ վերջինը կոտրել է բետոնե սյուները, երկաթե արգելապատնեշները ու կողաշրջվել․ կա 1 զոհ, 4 վիրավոր․ ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ
Խոշոր ավտովթար՝ Երևանում. Ազատության պողոտայում բախվել են «Mazda 6»-ն ու «Nissan Pathfinder»-ը. վերջինն էլ մխրճվել է նախկին հայ մամուլի կրպակի մեջ՝ այն վերածելով ջարդոնի. շտապօգնությունը տեղում 1 հոգու բուժօգնություն է ցուցաբերել. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈւԹ
Հաղթանակ թաղամասում, որը հայտնի է «4-րդ գյուղ» անվամբ, հասունանում է բողոքի ալիք. 15 հազարից ավելի բնակիչներ սպառնում են Ատոմ Պողոսյանի օրինակով նոկաուտի ենթարկել Երևանի քաղաքապետարանին և թաղապետարանին՝ ասելով՝ դուք քամի դուրս եկաք. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ,ՏԵՍԱՆՅՈւԹ
Խոշոր ու շղթայական ավտովթար՝ Երևանում․ «Hyundai Sonata»-ն՝ ավտոմեքենաների ջարդի հեղինակ․ բախվել է «Mercedes»-ին, «Kia»-ին, «Dodge»-ին, ապա կոտրել բակում տեղադրված աղբամանը․ կա վիրավոր․ ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ
Ավտովթար` Կոտայքի մարզում. Սևան-Երևան ավտոճանապարհին 28-ամյա վարորդը «Tesla»-ով դուրս է եկել ճանապարհի երթևեկելի գոտուց, բախվել երկաթե արգելապատնեշներին, բետոնե հենասյուներին և հայտնվել ձորում. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ
Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանի հանձնարարականով Մյասնիկյան պողոտայում արտակարգ իրավիճակը կարծես թե հանգուցալուծվեց. ամեն պահի թափվող ապառաժ ժայռաբեկորներն ու քարերը հատուկ փրկարարները հեռացրեցին. ՖՈՏՈՌԵՊՈՐՏԱԺ, ՏԵՍԱՆՅՈւԹ
Արտառոց դեպք՝ Երևանում․ 37-ամյա տղամարդը նայելով հարսանիքի տեսանյութը նկատել է, որ իր կինը ձեռքը դրել է իրեն շնորհավորելու համար մոտեցած տղամարդու ուսին․ նա փորձել է հանդիպել այդ տղամարդու հետ