Նախաձեռնություն - Ազգային ժողով - Կառավարություն եռամիասնական ճիշտ համագործակցությամբ մենք կարող ենք փոքր քայլերով հասնել առավելագույնին. «Հայֆիլմի վերածնունդ» նախաձեռնություն
views-count1789 դիտում article-date 23:35 01-04-2019
Նախ շնորհակալություն ենք հայտնում ազգային ժողովի պատգամավոր, գիտության, կրթության, մշակույթի, սփյուռքի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովի անդամ տիկին [url=https://www.facebook.com/anna.m.kostanyan?__tn__=%2CdK-R-R&eid=ARA850_4v0Wp6bfxp5DIY3Au8XMAM8rooZtoGDorm8885Qj0N7yQRcly1F_QYuxljJrtd2_Q-07ZlXYA&fref=mentions]Anna Kostanyan[/url]-ին կառուցողական և ջերմ մթնոլորտում կայացած հանդիպման համար։ Իսկ ամենալավ գործնական նորություններից մեկը, որ կարող ենք հայտնել հետևյալն է․ Մենք ամենայն պատասխանատվությամբ հայտարարեցինք տիկին Կոստանյանին, որ արդեն պատրաստ ենք կառավարել, ազգայնացնել, զարգացնել և վերաիմաստավորել Հայֆիլմը հնարավոր բոլոր դետալներով և իմաստներով։ Նախաձեռնությունը իր ծրագրերը փոխանցել է պատգամավորին։ [url=https://www.facebook.com/profile.php?id=100013842969752&__tn__=%2CdK-R-R&eid=ARAkuFXd_0PMAEhgekiMuQwaIkx174p_2MEf0M5QEdQOYK_4VY48yvzdfFejimTMOVOvZHDu8a57mAfW&fref=mentions]Նախաձեռնություն[/url] - Ազգային ժողով - Կառավարություն եռամիասնական ճիշտ համագործակցությամբ մենք կարող ենք փոքր քայլերով հասնել առավելագույնին։ Ավելի մանրամասն կտեղեկացնենք մեր գործողություններին զուգահեռաբար։ Հայֆիլմը ազգային արժեք է։ H [b]Հայֆիլմի Վերածնունդ Նախաձեռնություն[/b]